אוצר קטן -ספר ילדים על האושר שמביא ילד קטן אחד

לחצו לקניה במחיר מוזל
אוצר קטן הוא ספר ילדים שעוסק באומץ וברגישות בנושאים שמעסיקים אמהות יחידניות, כמו כיצד לספר לילד כיצד בא לעולם, ללא התנצלות ורגשות אשמה. זהו גם פתרון  לספר בעזרת ספר ילדים על תרומת זרע

אוצר קטן ספר ילדים תרומת זרע

מחיר  לרוכשים באתר: 59 שקלים

(כולל משלוח בדואר בארץ)

   באמצעות פייפאל

   בכרטיס אשראי

הזמינו עכשיו את הספר

ניתן גם לשלוח המחאה עבור הוצאת מיל, כיבוש העבודה 13, הרצליה. עם קבלת התשלום, נשלח לכם מיד את הספר בדואר.אוצר קטן הוא מסע מרגש, משעשע ויוצא דופן של יעל, שמתחיל לבד, בחיפוש אחרי האושר, ומסתיים ביחד, עם לידתו של תינוק מקסים שנולד מתרומת זרע. הספר, בהוצאת מיל, מתאר מסע משותף של השניים בדרך למשפחה קטנה, של אם יחידנית ותינוק, מלאה בשמחה ואהבה. אוצר קטן הוא ספר חובה לאמהות יחידניות וגם לאלה שבדרך.

אוצר קטן הוא הגרסה של אמהות יחידנית ושל משפחה חד הורית לשאלה 'איך באים ילדים לעולם?. ספר ילדים מרגש שגם מבוגרים יאהבו, על חיפוש אחרי האושר והגשמה.

בקרו בעמוד הספר בפייסבוק

אוצר קטן הוא ספר פורץ דרך, שזוכה לביקורות נלהבות בתקשורת ובקרב גולשים, למשפחה חד הורית וגם למי שנמצאת בתחילת התהליך. לחצו לקניה

על הספר - אמהות יחידניות בלי ביקורתיות

בוקר אחד התעוררה יעל ואמרה לעצמה: "יש לי משפחה אוהבת, חברים טובים ועבודה מעניינת. הגיע הזמן למצוא את האוצר הקטן שימלא את לבי באהבה".

"היא חלמה על האוצר הזה כבר המון המון זמן, ידעה שהוא קיים איפשהו אבל לא ידעה היכן". כך נפתח הספר אוצר קטן.

יעל יוצאת למסע ובעזרתם של כמה אנשים נחמדים, ביצית נחושה וזרע אחד מיוחד, היא מביאה לעולם תינוק חייכן ומתוק.

זהו סיפור על משפחה קטנה עם אמא ותינוק וגם כלב קטן, ועם הרבה שמחה ואהבה.

אוצר קטן - ספר ילדים תרומת זרע

איך מספרים לילד שהוא נולד מתרומת זרע? איך חושפים בפניו את התהליך באופן שיגרום לו להרגיש גאה ושמח בתוך המשפחה הקטנה שלו? איך עושים את כל זה בלי להטיל עליו אחריות גדולה? זהו ספר ילדים תרומת זרע מצליח כבר שנים.

ענת ג'ורג'י, עיתונאית ב - Themarker, ואמא  לילד בן חמש, מתארת בספר ילדים ייחודי, שלא רק אמהות יחידניות ישמחו מאוד לקרוא,  את המסע שעוברים יעל והתינוק הקטן מרגע ההחלטה ועד שנוצרת משפחה חד הורית מאושרת. זהו מסע משותף, אופטימי ומלא בתושייה ונחישות של השניים. 

את הספר איירה ברגישות רבה שחר ליבוביץ, בוגרת בצלאל