הפקת מגזינים ועיתוני לקוחות

הפקת מגזין, עיתון לקוחות, או חוברת הינו כלי יעיל ממדרגה ראשונה כדי לפנות לקהל היעד שלכם: לקוחות, ספקים או העובדים. זאת בתנאי שעיתון הלקוחות תואם את צרכי החברה ואת מטרותיה.

הוצאת מיל מתמחה בהפקות מסוג זה כבר עשור, עם צוות מקצועי, בראשות זיו מאור - לשעבר מקים ועורך מוסף הנדל"ן של עיתון הארץ וחבר מערכת בכיר בדה מרקר עד פרישתו לשוק הפרטי. אנו גאים להעסיק את האנשים הטובים בתחומם: מעצבים וגרפיקאים, כתבים ועורכים לשוניים. רובם הגדול יוצאי העיתונים המובילים בישראל.

אנו שותפים מלאים לתהליך כולו: מבחירת הפורמט והתכנים, דרך הכנתם, ועד בחירת אפיקי ההפצה המתאימים.

בשנים האחרונות הפקנו עשרות עיתוני לקוחות, מגזינים וחוברות לכמה מהחברות המובילות במשק כולל מע"צ, בנק ירושלים, מרכז הבנייה, תפן יעוץ, מבטח-סימון, הסתדרות עובדי הבניין, התאחדות קבלני השיפוצים ועוד.

מגזין על פי מידתכם

הפקת המגזינים מאפשרת לכם להגיע לקהל יעד רחב או ממוקד - לפי בחירתכם, בפורמט מכובד וייצוגי ובעלות נמוכה יחסית. ניתן להדפיס את המגזין, בכל פורמט שתרצו - על פי קהל היעד, השימוש והצרכים ובנוסף, אנו מעלים גם מהדורה דיגיטלית של המגזין - לעיון בעיתון על המחשב או מסך הטאבלט. ניתן כמובן כיום להפיק מגזין בפורמט דיגיטלי בלבד, לוותר על עלויות הדפוס ולשלוח קישור אל המגזין ללקוחות, יחד עם פירסומו באתר החברה, או ברחבי הרשת.

 פנו אלינו ונשמח להכין גם לכם הצעה להפקת מגזין על פי צרכיכם.

בינתיים, אתם מוזמנים להתרשם מרשימה חלקית של מגזינים ועיתונים שונים מתוך תיק הלקוחות העשיר שלנו. בחלק מהמגזינים תוכלו להתרשם גם מצפיה בגיליון ברשת.

השיפוץ

הבטאון הרשמי של התאחדות קבלני השיפוצים, הינו רבעון הרואה אור משנת 2010. המגזין מאפשר להתאחדות לעמוד בקשר עם קבלני השיפוצים, למסור להם מידע מקצועי ומאפשר גם לחברות תעשייתיות להגיע לקהל היעד שלהן. המגזין מופץ גם בגרסה דיגיטלית, לצפיה נוחה במחשב אישי או באייפד.

 

לצפיה בגיליונות

ביטוח ופיננסים

בטאון לשכת סוכני הביטוח. אנו מפיקים עיתון מקצועי שבועי, המעוצב כמגזין, מועלה לרשת בגרסת PDF ונשלח מדי שבוע בניוזלטר לכ-5,000 סוכנים ונמענים נוספים. הוצאת מיל מעניקה שירות מלא של כתיבה, עריכה עיצוב ומשלוח הניוזלטר.

Tefen tribune

מגזין מקצועי בשפה האנגלית של חברת הייעוץ תפן. בהוצאת מיל הכנו את העיצוב לעיתון, קבענו בשיתוף עם החברה את התכנים, וביצענו עריכה ועימוד. המגזין נשלח לאלפי לקוחות ברחבי העולם במשך שנתיים.

 

ההחלטות החשובות

ההחלטות החשובות בחיים הינו מגזין צרכנות שהופק עבור בנק ירושלים והופק ב-100 אלף עותקים בעיתונות היומית. המגזין נתן כלים לקוראים בצרכנות בנושא משפחה - הלוואות לרכב, לדירה, ניהול הביטוח והפנסיה וכו'.

לצפיה במגזין

Fashion Report

מגזין אופנה מעוצב, עם כל מה שחם ועדכני, הסיילים, הטרנדים, סקירת חנויות ועוד. המגזין נשלח לרשימת תפוצה של חובבות אופנה ונצפה באינטרנט, כמגזין דיגיטלי.

לצפיה במגזין

עיצוב נטו

מגזין עיצוב פנים ואדריכלות שבועי, המופץ באמצעות האינטרנט - כמגזין דיגיטלי מעוצב הכולל פרויקטים של דירות, בתים ונכסים נוספים
לצפיה במגזין

על הפיגומים

בטאון הסתדרות עובדי הבניין והעץ. הוצאת מיל סיפקה להסתדרות מענה מלא של כתיבה, עריכה והדפסה. המגזין משמש כלי עיקרי של ההסתדרות להגיע לקהל היעד - מנהלי עבודה באתרים, ראשי ועדים בתחום וחברות.

לצפיה במגזין בגרסת PDF

המחר בעקבות בכר

סדרת מגזינים מקצועיים מהודרים של חברת הייעוץ הפנסיוני מבטח-סימון, מקבוצת מגדל. במסגרת הפרויקט עיצבנו, ערכנו והפקנו 3 מגזינים שנתנו מענה ללקוחות החברה בתקופה של רפורמות מקיפות בשוק ההון.

עד הגג

במשך מספר שנים הפקנו את בטאון האגודה לתרבות הדיור. במסגרת הפרויקט קבענו, בשיתוף עם הנהלת האגודה, את התכנים ודאגנו לכתיבה, עריכה, עיצוב ושיווק מודעות למגזין, אשר נשלח לכ-30 אלף בתי אב.

מגזינים נוספים

במהלך השנים, הוצאנו עוד מגזינים ופרויקטים מקצועיים רבים אחרים, כולל ספרי חברה ועיתוני לקוחות. אנשי המקצוע המעולים שלנו - רובם הגדול יוצאי מערכות העיתונים הגדולות בישראל, מבטיחים מוצר שאינו רק אסתטי ומעוצב, אלא גם מוצר עם תכנים בעלי ערך אמיתי לקוראים שלכם.

צרו עמנו קשר עוד ואפשרו לנו לתכנן בשיתוף פעולה אתכם, את המוצר המתאים ביותר עבורכם.