יום האהבה 2022 מתנות - מתנה ליום האהבה לאשה ולגבר

מחפשים עבור יום האהבה 2022 מתנות? אל תחכו לרגע האחרון. יום האהבה העברי, נכנס ב-ט"ו באב, לרוב בחודש אוגוסט. ולנטיין דיי, יום האהבה העולמי, מתקיים ב-14 בפברואר. ומעבר לכך, יש גם את יום האשה הבינלאומי, יום המשפחה ועוד תירוצים לרכוש מתנה לבת הזוג. לחצו על הקישור כאן כדי למצוא עוד מתנות ליום האהבה לגבר אם אתם מחפשים מתנה ליום האהבה לגבר או לאשה, הכנו לכם כאן מבחר מגוון ומקורי. זוהי הזדמנות נפלאה להראות לבן או לבת הזוג שאנחנו אוהבים. אם אתם מחפשים מתנה רומנטית שונה לרגל הולנטיין, או טו באב, משהו שיגיד לבן הזוג שלא שכחתם את יום האהבה, וגם לא ינבול לאחר שבועיים, או יזלל בתוך יומיים, אין כמו ספר מתנה עם הקדשה אישית.

אז יום אהבה שמח

האהבה היא

לרכישה מוזלת

טו באב 2020 - יום האהבה 2020 מתנות רומנטיות
לפרטים נוספים - לחצו

המחיר בחנויות 59 שקלים. מחיר באתר - 45 שקלים כולל משלוח
מאות ציטוטים משעשעים ומעוררי השראה על האהבה, שנאמרו על ידי הוגי דעות, קומיקאים ודמויות היסטוריות. ספר מתנה מושלם לאהובים עליכם.

החיים הם

לרכישת מוזלת

יום האהבה 2018 - מתנה רומנטית מיוחדת
לפרטים נוספים - לחצו

מאות ציטוטים משעשעים ומעוררי השראה על החיים, שנאמרו על ידי הוגי דעות, קומיקאים ודמויות היסטוריות. ספר מתנה מושלם ליקרים לכם ולעצמכם. מחיר בחנוית - 49. מחיר שבוע הספר - 45 שקלים

טיולי לילה

לרכישה מוזלת

מתנה רומנטית מיוחדת
לפרטים נוספים - לחצו

ספר טיולים הלוקח אתכם לסיורים קסומים ברחבי ישראל, אחרי השקיעה - בערים, בחופים ובשמורות הטבע. מחיר בחנויות - 119 שקלים. מחיר שבוע הספר - 58 שקלים

יום האהבה 2022 מתנות נוספות

בעמוד זה רכזנו ספרי מתנה המתאימים במיוחד לאירוע רומנטי. אבל, אתם יכולים כמובן להכנס אל חנות הספרים המלאה שלנו ולבחור שם גם ספרי מתנה שונים - לאוהבי עבודות יצירה, למשוחררים טריים מהצבא, או מילואימינקים בדם וכו'. אנחנו שולחים את הספרים בדואר רשום, בתוך 48 שעות לכל היותר מרגע ההזמנה. ניתן גם להגיע ולאסוף את הספרים ישירות מאיתנו - בתיאום מראש.

בעמוד זה ניתן לרכוש את הספרים - אחד או את כולם, באמצעות שירות התשלומים פייפאל. זהו שירות התשלומים הבטוח והמוכר בעולם. אם תעדיפו לרכוש באמצעות כרטיס אשראי רגיל, כנסו לחנות הספרים כאן ומשם - כנסו לספר שבחרתם ובחרו בתשלום בכרטיס אשראי.